Kişi sayısı
4
kişilik

otobüs

3 dk.

market

3 dk.

plaj

3 dk.

restorant

3 dk.

merkez

sahilde merkezde

havuz

yok özel plajlı
345TL - 1150TL
arasında fiyatlarla
rezerve yap

Villa Genel Bilgileri

Yükleniyor
Oda
%>
Yükleniyor
Yatak
%>
Yükleniyor
Banyo
%>

Nergis Hanım Evi

Evin Bilgileri

Muğla / Datça/ Çiçekli Ev:

       Datça Yarımadası, Özel Çevre Koruma Bölgesi olarak ilan edilmiş olması dolayısıyla bozulmamış doğası, 235 kilometrelik sahil şeridi ve 52 koyu, zengin flora ve faunası, Knidos antik kenti ile gelecekte bölgenin en önemli turizm merkezlerinden birisi olmaya adaydır. Datça’nın birçok mavi bayraklı plajı bulunmaktadır, bunlar Aktur Tatil Sitesi Plajı, Aktur Kamping Plajı, Karaincir Plajı, Hastanealtı Plajı, Periliköşk Plajı, Billurkent Plajı olarak sıralanabilir. Çevre turizmi açısından geniş olanaklar mevcut olup, Bodrum ve Fethiye arasında yoğunlaşan Türkiye yat turizminin odaklandığı bir yer olarak önem taşır. Öte yandan yörelerimizde tatillerini geçiren yerli ve yabancı turistler için trekking, sörf, yelken gibi doğa ve su sporlarının yapılabileceği ideal ortamlara sahiptir. Sürekli esen rüzgarı ile nemin hissedilmediği tatil imkânını sağlaması ve bol oksijeni dolayısıyla sağlık turizmi için de ideal bir yerdir.

      Turizm, ilçenin ekonomik hayatında, ilçenin 1970 yılında öncelikli turizm bölgesi ilan edilmesiyle hızla önem kazanmış ve halkın önemli bir gelir kaynağı olmaya başlamıştır. Bu olguya paralel olarak, ilçede konaklama imkânını arttıran tesislerin sayısının yıldan yıla hızla arttığı gözlenmektedir. Datça Yarımadası, Bodrum ve Marmaris’ten "Mavi Yolculuk" düzenleyen tekneler için oldukça önemli bir güzergah olmaktadır. Datça Limanı’na giriş-çıkış yapan tekneler arasında, Ege Adaları'ndan gelen tekne ve yatlar önemli bir yer tutar. Yunan adalarından, özellikle Rodos ve Sömbeki adalarından, ilçeye Cumartesi günleri teknelerle alışverişe gelen Yunanlar, ilçeye döviz girdisi sağlamaktadırlar. Turizm sezonu dışında sürdürülen inşaat çalışmaları, kış aylarında tarımın yanında ekonomik hayatı canlı tutmaktadır.

        Datça Muğla ilinin en güzel ilçelerinden biridir. Datça 1390 yıllında Beyazıt zamanında Osmanlı topraklarına katılmış, yüzyıllarca değişik toplumların gelip geçtiği ve izlerini bıraktığı muhteşem bir yarımadadır Datça. Datçanın hemen karşında Yunanlılara ait Simi yarımadasını da görebileceğiniz gibi, çağla bademin anayurdu'dur Datça. Sakin koyları, keşfedilmeye bekleyen bükleri, masmavi, tertemiz denizi, misafirperver insanları, bademi, baklası ve zeytiniyle ünlü, gidilip görülmesi gereken bir yarımadanın içinde sakin bir yerdir Datça.

Çiçekli Evin Özellikleri :

Evimiz, Datça  şehir merkezinde, deniz manzarasına hakim olan en güzel bir yerde, sahil şeridinde bulunmaktadır. Evimizin 2 odası ve açık mutfak salonu ve  deniz ve doğaya hakim geniş bir balkonu bulunmaktadır. sahildeki bu evimizin  ön kısmında özel plajı bulunmaktadır. Evimiz resimlerde görüleceği üzere giriş ve çıkışı ayrı olan iki katlı evin ikinci katı olup, alt katta ev sahibi oturmaktadır.  

Salon Mutfak : 

Evimizin salonunda oturma grubu, tv, klima ve tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğimiz modern mutfak eşyaları ile buzdolabı, bulaşık makinası çamaşır makinası mevcuttur.

Yatak Odası 1 : 2 Kişilik tek yatak elbise dolabı banyo ve klima mevcuttur.

Yatak Odası 2 : 2 kişilk ayrı  ayrı 2 adet yatak, dolap ebeveyn banyo ve klima vardır.

NOT  : Sahil şeridinde,  gezinti yolu üzerinde bulunan bu evimizde havuz yoktur. sahilde eve ait özel plajı vardır.

Diğer Bilgiler : Elektrik, su, gaz ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf ve havlu,  kiralık araç, rehberlik hizmetleri, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. Kırık, dökük, zayi, vs. için eve ilk girişte 500 Türk Lirası depozito alınmakta ve herhangi bir problem olmadığı takdirde alınan ücret villadan ayrılırken tarafınıza iade edilmektedir.

 

*Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül Ayları ve Bayram Haftaları Minimum Konaklama Süresi 7 gün'dür.

Yakın Villalar
Kişi sayısı 4

Nergis Hanım Evi

1.150 / Günlük
Fiyata Neler Dahil?

elektrik

şebeke suyu

tüpgaz

internet

ev temizliği

bahçe temizliği

*Tarih aralıklarına göre günlük kiralama ücretleri ( Kişi başı değil toplam ev fiyatıdır )
1 ŞUB. / 28 ŞUB.
345 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 MAR. / 31 MAR.
345 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 NİS. / 30 NİS.
460 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 MAY. / 31 MAY.
575 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 HAZ. / 10 HAZ.
1150 TL
Güneşli
* en az 5 gün
11 HAZ. / 30 HAZ.
920 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 TEM. / 31 TEM.
1150 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 AĞU. / 31 AĞU.
1150 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 EYL. / 30 EYL.
690 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 EKİ. / 31 EKİ.
575 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 KAS. / 30 KAS.
460 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 ARA. / 31 ARA.
460 TL
Güneşli
* en az 5 gün
Rezervasyon
Ön Bilgi / Sizi Arayalım
Villa Adı :
GSM:
Ad/Soyad :
Giriş/Çıkış :
E-Posta :
 
Villa Adı :
GSM:
Ad :
Soyadı :
 

2019 Müsaitlik Takvimi

 
Dolu
Boş
yorumlar

Yorumlar