Kişi sayısı
4
kişilik

Otobüs

1 Km

Market

1 Km

Plaj

2 Km

Restaurant

1 Km

Merkez

2 Km

Havuz

Özel Havuzlu
460TL - 1150TL
arasında fiyatlarla
rezerve yap

Villa Genel Bilgileri

Yükleniyor
Yatak
%>
Yükleniyor
Banyo
%>
Yükleniyor
Oda
%>

Villa Zoray

Evin Bilgileri

Marmaris/ Söğüt 

          Söğüt Muğla'nın Marmaris ilçesinin  küçük bir sahil köyüdür. Söğüt köyüne Bozburun'dan yada Bayır'dan ulaşılabilir. Söğüt tarihi açıdan da büyük kalıntılara sahiptir. Köy okulunun biraz arkasında tepe üzerinde Thssanos yerleşim yeri kalıntıları vardır. Sadece tarihiyle değil; insanları, kültürü, yemekleri, denizi ve doğasıyla Türkiye'nin henüz çok keşfedilmemiş eşsiz güzelliklerinden biridir Söğütköy. Köyün kendine has özelliklerinden biri de yerli halkın el emeği göz nuru yaptığı keçiboynuzu pekmezi ve baklası. Hem yemeği hem de favası çok güzeldir. Sögütköyü içinde kurulan köy pazarında taze meyve ve sepzeleri ile doğal her ürünü almak için köy pazarını'da mutlaka görmelisiniz. Ayrıca sahildeki restorantlarında denizden taze tutulup sunumu yapılan çeşitli balıkların tadına bakabilirsiniz. ve tabiki meşhur Ahtabotçu Mehmet Ustanın ahtabotunu mutlaka tatmalısınız. Evet Tarihi dokuların etkisi altında, bozulmamış doğal güzelliği, büyüleyici atmosferi ile, olağanüstü bir tatil yaşamanın kapılarını villabahcesi.com olarak sunuyor olacağız sizlere Söğütköy'de. Danışmanlarımızdan daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Muğla'nın en büyük köyü olma özelliği şıyan Söğüt, şehrin diğer bölgeleri gibi turizm açısından çok fazla gelişememiştir. Yine de bu durum Söğüt'ün bakir bir doğaya sahip olmasını sağlamıştır. Her ne kadar yaz sezonunda çok fazla kalabalık olmasa da, bölgenin müdavimleri her yıl ziyaret eder Söğüt'ü. Söğüt, genellikle sakin bir tatil düşleyenlerin yeridir.

Söğüt sınırları içerisinde doğasının dışında çok fazla gezilecek ve görülecek yerler olmasa da, yakın çevresindeki tarihi değerlerin sayısı bir hayli fazla. Eğer yakın bir zamanda Söğüt'te uzun bir tatil programınız varsa, şimdiden gezilecek ve görülecek yerler listesi hazırlayabilirsiniz kendinize.                                                                                                                                                                                                                      İşte Söğüt'te gezip görmenizi önerdiğimiz yerler:

Saranda Antik Kenti: Söğüt'ün en eski yerleşim alanıdır Saranda Antik Kenti. Zaten köyün bulunduğu noktaya bir hayli yakındır. Saranda, özellikle Roma ve Bizans döneminde önemli bir yerleşim alanı olmuştur. Marmaris'e yaklaşık 45 kilometrelik bir mesafede yer alan bölgede çok fazla kalıntısı bulunmasa da, görülen kalıntılar arasında farklı dönemlerin yaşam izlerine tanık olabilirsiniz.

Loryma Antik Kenti: Söğüt'e yakın bir konumda olan Loryma Antik Kenti, Bozburun Yarımadası'nın güney ucunda bulunuyor. Bölgedeki arkeolojik kazılar ilk olarak 1995 yılında başlamış. Kuruluş tarihi M.Ö. 7. yüzyıla dayanan antik kentte akropolis, nekropol ve üç büyük sarnıç başta olmak üzere birçok kalıntı bulunuyor.

Bozukkale: Marmaris'in en güzel koylarından biri olan Bozukkale Koyu, Söğüt tatilinize dahil olabilecek etkileyici noktalar arasında. Bozukkale, Loryma Antik Kenti'ne çok yakın olduğu için antik kent gezinizin hemen ardından bu noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Taşlıca Köyü: Söğüt'e olan yakınlığıyla görmenizi tavsiye ettiğimiz noktalardan biri. Bozburun Yarımadası'nın küçük bir parçası olan Taşlıca Köyü, doğasının içerisindeki tarihi değerleriyle görülmeye değer bir yer. Köyde Apollon tapınağı ve Hellenistik dönemlerin izlerini taşıyan kule kalıntıları bulunuyor. Köy ziyaretinizde, hem doğaya hayran kalacak hem de tarihi kalıntılarla köyün en eski dönemlerinin izleri karşısında büyüleneceksiniz.

Özel aracınızla geldiğiniz bu köyümüzden Marmaris Merkez'e yakın olan gezi yerlerini de keşfedebilirsiniz. Marmaris KalesiMarmaris MüzesiHafsa Sultan Kervansarayı'nı da tatilinize dahil etmenizi öneririz.

Keyifli bir Söğüt tatili dileriz.

Villa Zoray Genel Bilgileri:

         Villa Zoray, Türkiye'nin henüz çok keşfedilmemiş güzelliklerinden biri olan Söğüt mevkiinde bulunmaktadır. Söğütköy'e araç ile 5 dk mesafededir. Geniş bir bahçe içinde özel havuzlu villamız yan tarafı dağa bitişik olduğundan havuzu dışarıdan görünmemektedir. villamıza giderken asfalt yoldan sonra kısa bir stabilize toprak yolu bulunmaktadır. Villa Zoray muhteşem bir deniz manzarasına ve yüksekte olması nedeniyle tertemiz havasını teneffüs edebileceğiniz sakin ve sezsiz  bir konuma sahiptir. Balkon keyfinin yanı sıra bahçede bulunan ocakbaşında yakacağınız mangal keyfini havuz başında yemenin zevkini yaşayacağınız bu villamızın 2 yatak odası'da üst katta deniz manzaralı olup, 4 konuk ağırlama kapasitesindedir. Villada Wi- Fi bulunmaktadır. Geniş bir salon ve mutfağıda alt katta olup, villa içinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç ve gereçler mevcuttur. Villamıza giriş saatimiz 16:00, çıkış saatimiz en geç 11:00 dir. Villamız müşterilerimize bahçe bakımı, havuz bakımı ve villanın tüm temizlikleri yapılmış olarak teslim edilmektedir.

Yatak Odaları :

Yatak Odası 1 : 1 adet çift kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, aynalı şifonyer ile banyo ve tuvalet bulunmakatadır.

Yatak Odası 2 : 2 adet tek kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, aynalı şifonyer ile banyo ve tuvalet yer almaktadır. Her iki yatak odasında da balkon vardır.

Salon ve mutfak : Villa Zoray salonu ve mutfağı oldukça geniş olup, deniz ve bahçe manzaralıdır, amerikan mutfak tarzında dizayn edilmiştir. Salonda konforlu bir oturma grubu, şömine, klima, televizyon, yemek masası ve sandalyeleri, tüm ihtiyaçlarınızı giderecek mutfak araç gereçleri, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre ocak, su ısıtıcısı, ütü ve masası vardır. Salon zemin katta olup, havuz terasına çıkış bulunmaktadır.

Havuz - Bahçe – Otopark : Bahçede 1,5 metre derinliğinde, 4 metre genişliğinde, 5,5 metre uzunluğunda özel yüzme Havuzu bulunmaktadır ve korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Havuz ve bahçe bakımı günde 1 kez sabah veya akşam yapılmaktadır. Havuz kenarında güneşlenme terası vardır. Villanın çok geniş bir bahçesi olup, yeşil alandır, bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bahçede BBQ, sandalye ve masa, bahçe için oturma grubu, salıncak, şemsiye ve sezlonglar mevcuttur. Özel otoparkımız bahçe içindedir.

Önemli Notlar : Elektrik, su, gaz, temizlik ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf ve havlu,  kiralık araç, rehberlik hizmetleri, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. 

Doğa ile iç içe olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Fakat yine de böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.

Dışarıdan görünmeyen diye adlandırdığımız özel korunaklı havuzlu villalarımızda kesinlikle %100 görünmememe garantisi verilmemektedir. Bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur. 

Hasar Depozitosu Kırık, dökük, zayi, vs. için eve ilk girişte 500 TL depozito alınmakta ve herhangi bir problem olmadığı takdirde alınan ücret villadan ayrılırken tarafınıza iade edilmektedir.

 

*Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül Ayları ve Bayram Haftaları Minimum Konaklama Süresi 7 gün'dür.

Yakın Villalar
Kişi sayısı 4

DAİRE PETEK

600 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Zoray 2

1.150 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Simi

1.250 / Günlük
Kişi sayısı 4

Pembe Ev

300 / Günlük
Kişi sayısı 4

Kumsal Çakıl Evi

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 4

Kumsal Evi

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 4

Kumsal Taş Evi

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Gold

1.250 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Dream

1.200 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Boreas

2.000 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Apsimon

450 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Emorfon

450 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Cottage

800 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Sunset

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Hide Away

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 4

Villa Alas

850 / Günlük
Fiyata Neler Dahil?

Elektrik 

Tüp Gaz

Internet

Bahçe temizliği

Havuz bakımı-temizliği

Sebeke Suyu

*Tarih aralıklarına göre günlük kiralama ücretleri ( Kişi başı değil toplam ev fiyatıdır )
1 NİS. / 30 NİS.
460 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 MAY. / 31 MAY.
510 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 HAZ. / 30 HAZ.
980 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 TEM. / 31 TEM.
1150 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 AĞU. / 31 AĞU.
1150 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 EYL. / 30 EYL.
980 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 EKİ. / 30 EKİ.
510 TL
Güneşli
* en az 5 gün
Rezervasyon
Ön Bilgi / Sizi Arayalım
Villa Adı :
GSM:
Ad/Soyad :
Giriş/Çıkış :
E-Posta :
 
Villa Adı :
GSM:
Ad :
Soyadı :
 

2019 Müsaitlik Takvimi

 
Dolu
Boş
yorumlar

Yorumlar