Kişi sayısı
6
kişilik

Otobüs

500 Metre

Market

500 Metre

Plaj

500 Metre

Restaurant

500 Metre

Merkez

500 Metre

Havuz

500 Metre
1150TL - 2875TL
arasında fiyatlarla
rezerve yap

Villa Genel Bilgileri

Yükleniyor
Oda
%>
Yükleniyor
Banyo
%>
Yükleniyor
Yatak
%>

Villa Payam

Evin Bilgileri

Marmaris/ Selimiye / Villa Payam

          Selimiye Muğla'nın Marmaris ilçesine bağlı denize sıfır, şirin bir sahil kasabasıdır. Selimiye'ye tepeden bakıldığında; etrafı dağlarla çevrili yeşille mavinin birbirine karıştığı bir koydur.  Antik çağda ismi Losta olan bu koy, gemiler için sığınılacak sütliman bir koymuş eskilerden. Bozburun yarımadası'nda ki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Losta (Selimiye), Arkaik dönemden kalma tarihi kalıntılara sahiptir ve çevresinde biri Selimiye'nin en yüksek tepesinde, diğeri Sarıkaya Tepesinde ve bir diğeri de Kızılköy Mahallesindeki Aşarkale olmak üzere kale kalıntıları bulunmaktadır. Selimiye bir uçtan bir uca yaklaşık bir saatte gezebileceğiniz küçük bir sahil köyü olması sebebiyle herşey elinizin altında olacaktır. Selimiye'nin bu eşsiz ve dingin güzelliği içinde sizlere müthiş bir tatil yaşamanın kapılarını villabahcesi.com olarak sunuyor olacağız danışmanlarımızdan daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz.

Villa Payam Evi Genel Bilgileri:

          Villa Payam Selimiye köyünün merkeze çok yakın içerisinde 2 adet yatak odası ve ek binada 1 yatak odası ile 6 konuk ağırlama kapasitesindedir. Özel korunaklı bir havuzu geniş ve yeşiller içerisinde  bir bahçesi vardır. Ayrıca bu villamızda konaklayan misafirlerimiz Otel Sardunyanın plajından denize girebilmekte ve şezlong ve duşu da ücretsiz kullanabilmektedirler. Villamızda tüm ihtiyaclarınızı giderecek ev eşyaları ve beyaz eşyalar bulunmaktadır. Villamıza giriş saatimiz 16:00, çıkış saatimiz en geç 11:00 dir. Villamız müşterilerimize bahçe bakımı, havuz bakımı ve villanın tüm temizlikleri yapılmış olarak teslim edilmektedir.

Villa Payam; Selimiye merkezde her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz market,restoran,sahil, bankamatik, sosyal olanaklara yürüme mesafesindedir.

Yatak Odaları :

Yatak Odası 1: 1 Adet Çift kişilk yatak , komodin, elbise dolabı ,makyaj masası, klima , banyo ve balkon bulunmakatadır.

Yatak Odası 2 : 2 adet tek kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo yer almaktadır.

Yatak Odası 3 : 2 adet tek kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, klima ve banyo tuvalet mevcuttur. 3. yatak odası müştemilatta yer almaktadır.

Salon ve Mutfak : Villa Payam Evi'nde  salon ve mutfak modern amerikan tarzda dizayn edilmiş olup, havuz ve bahçe manzaralıdır. Biri üst katta biri zemin katta olmak üzere iki adet salonu mevcuttur. Üst kattaki salonda rahat bir oturma grubu ve balkona çıkış vardır. Zemin kat salonda da konforlu bir oturma grubu, klima, televizyon, ses sistemi, internet, yemek masası ve sandalyeleri, tüm ihtiyaçlarınızı giderecek mutfak araç gereçleri, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre fırın ve ocak, tost makinesi, su ısıtıcısı, buz makinası vardır. Ayrıca ütü masası ve ütü, elektirikli süpürge de mevcuttur. 

Havuz - Bahçe – Otopark : Bahçede bulunan özel ve kısmen Korunaklı Yüzme Havuzun derinliği  1,5 Metre, uzunluğu 7,5 metre, genişliği 4 metre ölçülerindedir.  Havuz ve bahçe bakımı günde 1 kez sabah veya akşam yapılmaktadır. Havuz kenarında güneşlenme terası vardır. Villanın bahçesi yeşil alandır, bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bahçede duş, şemsiye ve sezlonglar, oturma grubu ve ayrıca BBQ mevcuttur. 

Önemli Notlar : Elektrik, su, gaz ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf ve havlu,  kiralık araç, rehberlik hizmetleri, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. 

Doğa ile iç içe olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Fakat yine de böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.

Dışarıdan görünmeyen diye adlandırdığımız özel korunaklı havuzlu villalarımızda kesinlikle %100 görünmememe garantisi verilmemektedir. Bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur. 

Hasar Depozitosu Kırık, dökük, zayi, vs. için eve ilk girişte 500 TL depozito alınmakta ve herhangi bir problem olmadığı takdirde alınan ücret villadan ayrılırken tarafınıza iade edilmektedir.

*Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül Ayları ve Bayram Haftaları Minimum Konaklama Süresi 7 gün'dür. Bayram kiralamaları sezon fiyatı olarak alınır.

Yakın Villalar
Kişi sayısı 6

DAİRE PETEK

600 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Zoray 2

1.150 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Simi

1.250 / Günlük
Kişi sayısı 6

Pembe Ev

300 / Günlük
Kişi sayısı 6

Kumsal Çakıl Evi

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 6

Kumsal Evi

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 6

Kumsal Taş Evi

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Gold

1.250 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Dream

1.200 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Boreas

2.000 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Apsimon

450 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Emorfon

450 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Cottage

800 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Sunset

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Hide Away

1.000 / Günlük
Kişi sayısı 6

Villa Alas

850 / Günlük
Fiyata Neler Dahil?

Giriş Temizliği

Elektrik / Tüp Gaz

Internet

Bahçe Bakımı

Havuz Bakımı

Sebeke Suyu

*Tarih aralıklarına göre günlük kiralama ücretleri ( Kişi başı değil toplam ev fiyatıdır )
1 MAY. / 31 MAY.
1150 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 HAZ. / 10 HAZ.
2875 TL
Güneşli
* en az 5 gün
11 HAZ. / 30 HAZ.
1725 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 TEM. / 31 TEM.
1725 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 AĞU. / 10 AĞU.
1725 TL
Güneşli
* en az 5 gün
11 AĞU. / 18 AĞU.
2875 TL
Güneşli
* en az 5 gün
19 AĞU. / 1 AĞU.
1725 TL
Güneşli
* en az 5 gün
1 EYL. / 31 EYL.
1380 TL
Güneşli
* en az 5 gün
Rezervasyon
Ön Bilgi / Sizi Arayalım
Villa Adı :
GSM:
Ad/Soyad :
Giriş/Çıkış :
E-Posta :
 
Villa Adı :
GSM:
Ad :
Soyadı :
 

2019 Müsaitlik Takvimi

 
Dolu
Boş
yorumlar

Yorumlar